Váš košík je prázdny!

Power Pages - nahrať súbory (upload files)

(0 Hodnotenia)

O kurze

Power Pages poskytuje množstvo prispôsobiteľných šablón, plynulý vizuálny zážitok v prostredí dizajnérskeho (vývojového) štúdia a integrované vzdelávacie centrum na rýchle vytváranie webových stránok pre vaše jedinečné obchodné potreby. Power Pages je najnovším členom rodiny Microsoft Power Platform. S Power Pages môžeš vytvárať webové lokality pomocou rovnakých zdieľaných obchodných údajov uložených v Microsoft Dataverse, ktoré používate na vytváranie aplikácií v Power Apps, pracovných postupov v Power Automate, inteligentných virtuálnych agentov, prípadne zostáv a analýz v Power BI.

Čo sa naučíš?

V online kurze Power Pages - nahrať súbory (upload files) si na konkrétnom príklade vytvorenia vlastnej webstránky a modelom riadenej aplikácie v Power Apps vysvetlíme prepojenie služieb v Power Platform. Ukážeme si tvorbu webstránok z predpripravenej šablóny, z ktorej nám externý užívateľ môže nahrať svoje súbory (cenové ponuky, zmluvy, faktúry, fotografie a podobne).

Aké znalosti potrebuješ?

Ideálne ak sa orientuješ v prostredí Microsoft 365 (Office 365), stačia úplne základy, žiadne programovanie, stačí vedieť klikať myšou a prejaviť záujem naučiť sa niečo nové.

Čo budeš potrebovať?

Power Pages licenciu, Power Apps licenciu (alebo spoločne v nejakom balíku) ale stačí aj bezplatná na 30 + 30 dní. Ak to nemáš, daj mi vedieť, rád pomôžem.

Čo všetko dostaneš?

4 lekcie najlepšieho online kurzu na téme webstránok Power Pages z našej praxe, viac ako hodina videa o Power Platform a jeho súčastí ako je Dataverse, Power Apps a Power Pages, samozrejme garanciu vrátenia peňazí v prípade, že s kurzom nebudeš spokojný (podľa Všeobecných podmienok používania).

Tak už neváhaj, kúp si online kurz Power Pages - nahrať súbory (upload files)!

K najlepšiemu online kurzu Power Pages - nahrať súbory (upload files) máš doživotný prístup. Absolvuj ho koľkokrát chceš, zopakuj si niektoré lekcie aj viackrát. Keď sa budeš nudiť, začni tvoriť svoju webovú lokalitu alebo mobilnú appku, tým sa učíš najrýchlejšie. V prípade otázok alebo nových tém môžeš kedykoľvek kontaktovať lektora emailom. Samozrejme aj v prípade, že máš záujem o vytvorenie mobilnej aplikácie v Power Apps alebo Power Pages.

Po absolvovaní tohto kurzu môžeš pokračovať ďalšími úspešnými kurzami z rodiny Power Platform:

Stručný opis

Power Pages je bezpečná platforma na rýchle vytváranie, hosťovanie a správu moderných externých podnikových webových lokalít, ktoré fungujú vo webových prehliadačoch (starší názov Power Apps Portals a portály Dynamics 365).

Lekcie ku kurzu

Hlavné lekcie
 • [Lekcia] 1.1 Power Pages - vytvorenie webovej lokality zo šablóny
  Trvanie: 00:21:30
 • [Lekcia] 1.2 Power Apps a Dataverse - vytvorenie riešenia
  Trvanie: 00:15:23
 • [Lekcia] 1.3 Power Pages - prepojenie s Dataverse
  Trvanie: 00:24:53
 • [Lekcia] 1.4 Power Pages a Power Apps - finálne úpravy
  Trvanie: 00:12:51

Recenzie

0

Priemerné hodnotenie

0% 0 Hodnotenia

Váš lektor

Martin Hagara

Martin Hagara

Power Apps, Power Automate, Microsoft 365, Office 365, Tvorba webstránok, ChatBot pre Messenger, SEO
28€
56€

Power Platform od Microsoftu

garancia spokojnosti podľa VPP

doživotný a neobmedzený prístup

žiadne ďalšie platby za šablóny

doprava vždy zdarma
Značka

NOVINKA

Lekcie ku kurzu

4 Lekcií

logo

Naše Power Apps mobilné aplikácie vytvorené na mieru pre firmených klientov využívajúcich Microsoft 365

Kontakty

SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o.

IČO: 47365757 | DIČ: 2023839059

IBAN: SK0583300000002900462672

+421 908 125 422

info@ucim-sa-online.sk

Naše online kurzy

Najnovšie online kurzy

Informácie