NAJLEPŠIE ONLINE KURZY

"Čúzni" z ponuky najlepších online kurzov

ChatBot pre Messenger

Vytvor si ChatBota!

(0 Hodnotenia)

Väčšina podnikateľov u nás netuší ako moderné technológie ovplyvňujú nakupovanie ich zákazníkov. Ani aký potenciál sa skrýva v ChatBotoch. Napríklad sa snažíš pripraviť tu najlepšiu ponuku a aj tak nič nepredáš, lebo skrátka oslovuješ nesprávnu cieľovú skupinu? Alebo že klasický marketing (e-mail alebo PPC) funguje iba na určitú časť ľudí z cieľovej skupiny?

Budúcnosť patrí konverzáciám

Ako komunikovať so zákazníkmi aby si ich zaujal? Musia tvoji klienti čakať na zdvihnutie telefónu? Trávia tvoji zamestnanci príliš veľa času telefonovaním a vysvetľovaním stále tých istých vecí dokola? Možno práve teraz telefonuje tvoj zamestnanec s človekom, ktorý možno ani nevie čo chce, zatiaľ čo rozhodnutý klient sa nevie dotelefonovať? A preto odchádza inam. Existuje spôsob ako zaujať a získať si pozornosť zákazníkov v prostredí (až intímnom), kde sú ľudia ochotní komunikovať. Pomocou otázok vieš zistiť čo potrebujú, navrhnúť im riešenie a v neposlednom rade predať svoj tovar alebo službu. A vďaka tomu získať spokojných a verných zákazníkov.

Čo je to ChatBot?

ChatBot je softvér, ktorý komunikuje s ľuďmi na základe vopred naplánovaných scenárov. Reaguje na voľbu cez tlačítka, kľúčové slová alebo slovné spojenia a na ich základe poskytuje odpovede. Takto šetrí čas predajcom a klientom poskytuje potrebné informácie práve vtedy, keď ich žiadajú.

ChatBot je CHATovací roBOT, ktorý ti pomôže:

- pritiahnúť pozornosť ľudí

- začať konverzáciu s nimi (s možnosťou vstúpiť do nej)

- vybudovať s nimi vzťah

- a premeniť ich na zákazníkov

ChatBot môže byť vyladený predajný nástroj, ktorým klientovi poskytuješ iba tie informácie, ktoré práve v danom čase potrebuje a na mieste, kde je ochotný komunikovať a prijímať tieto informácie. Vo finále ho netreba presviedčať k nákupu, pretože si to kúpi sám. Tvoji zamestnanci šetria čas, menej telefonujú a vysvetľujú - môžu sa viacej venovať už takmer hotovému klientovi ktorý vie čo chce.

ChatBot je stále málo využívaný a má obrovský potenciál. Oproti tomu Facebook je reklamou zahltený (každý tretí príspevok je reklama) a cena za reklamu stále stúpa.

ChatBot má otvárateľnosť správ nad 70% a klikateľnosť viac ako 30%, nezriedka aj 50%, v prípade E-mailov je otvárateľnosť správ 25% a klikateľnosť asi 4%. 

Čo ChatBot dokáže?

- Získavať nové kontakty: nové kontakty ChatBot môže získať z tvojej webstránky (Slide-in, Button, Bar, Modal, Chat), cez E-mail (v tele alebo pätičke), reklamou na Facebooku, komentármi na Facebooku alebo v offline režime nascanovaním QR kódu.

- Získavať nových zákazníkov: na základe série dobre položených otázok pomôže s výberom najvhodnejšieho produktu alebo služby.

- Budovať povedomie o značke a dôveru: ChatBot jednoducho informuje o novom článku na tvojom webe, o novom zverejnenom videu alebo iných materiáloch. Posiluje väzbu so zákazníkmi a buduje tvoju značku a dôveru.

Čo sa naučíš?

Tento online kurz je zameraný priamo na tvorbu ChatBota v prostredí ManyChat. Dozvieš sa, ako ChatBota pripojiť na svoju fanpage, ako všetko ponastavovať a čo znamenajú jednotlivé možnosti vrátane ich použitia.

Aké znalosti potrebuješ?

Vermi alebo nie, žiadne. Všetko ti vysvetlím, všetko uvidíš (a pochopíš) na konkrétnom projekte - vytvoríme ChatBota pre portál ucim-sa-online.sk

Aké nástroje budeš potrebovať?

Žiadne. ChatBot sa tvorí v online prostredí, teda cez moderný webový prehliadač (napr. Chrome, FireFox, Opera, Edge). 

Čo všetko dostaneš?

17 lekcií najlepšieho online kurzu, takmer 4,5 hodiny videa, vývojový diagram konkrétneho ChatBota, ktorého v tomto kurze vytvoríme, moderovanú diskusiu s lektorom, certifikát o absolvovaní kurzu (po vyplnení krátkeho online testu) a samozrejme garanciu vrátenia peňazí v prípade, že s kurzom nebudeš spokojný (podľa Všeobecných podmienok používania).

Tak už neváhaj, kúp si môj online kurz a vytvor si so mnou svojho prvého ChatBota!

Ku kurzu máš doživotný prístup. Absolvuj ho koľkokrát chceš, zopakuj si niektoré lekcie aj dvakrát. Keď sa budeš nudiť, začni tvoriť ChatBota, tým sa učíš najrýchlejšie. V prípade otázok alebo nových tém ma môžeš kedykoľvek kontaktovať.

Po absolvovaní kurzu si už "mierne pokročilý" a preto pokračuj druhou časťou nadväzujúcou na tvoje získané vedomosti a zručnosti, online kurz: Vytvor si ChatBota! (2.časť)

Stručný popis

Vytvorenie ChatBota nebolo nikdy ľahšie, poď to teraz vyskúšať! Nepotrebuješ byť zručný programátor, stačí mať chuť naučiť sa niečo nové.

Lekcie

 • 1.1 Úvod Trvanie: 01:51
 • 1.2 Čo je Bot? Trvanie: 03:23
 • 1.3 Pravidlá Facebooku Trvanie: 01:02
 • 2.1 ManyChat - Prihlásenie Trvanie: 05:01
 • 2.2 ManyChat - Dashboard (panel výsledkov) Trvanie: 03:14
 • 2.3 ManyChat - Audience (užívatelia) Trvanie: 07:16
 • 2.4 ManyChat - Live Chat Trvanie: 07:02
 • 2.5 ManyChat - Growth Tools (nástroje na zber užívateľov) - Bar Trvanie: 23:14
 • 2.6 ManyChat - Growth Tools (nástroje na zber užívateľov) - Slide-in Trvanie: 14:16
 • 2.7 ManyChat - Growth Tools (nástroje na zber užívateľov) - zvyšné Trvanie: 29:31
 • 2.8 ManyChat - Broadcasting (posielanie hromadných správ) Trvanie: 36:05
 • 2.9 ManyChat - Automation (automatizácie) - Main Menu, Default Reply, Welcome Message Trvanie: 21:20
 • 2.10 ManyChat - Automation (automatizácie) - Keywords, Sequences Trvanie: 26:20
 • 2.11 ManyChat - Flows (toky, postupy, schémy) Trvanie: 13:25
 • 2.12 ManyChat - Settings (nastavenia) Trvanie: 19:17
 • 3.1 Bonus č.1 Trvanie: 29:06
 • 3.2 Bonus č.2 Trvanie: 20:11

Test

Súvisiace kurzy

0

Priemerné hodnotenie

0% 0 Ratings

Zoznám sa s učiteľom

Martin Hagara

Martin Hagara

Power Apps, Power Automate, Power BI, Microsoft 365, Office 365, Tvorba webstránok, SEO, ChatBot pre Messenger, Internetový marketing, Administrácia LAN

BEZPLATNÉ ONLINE KURZY, REGISTRUJ SA TERAZ!

KREATÍVNE LEKCIE, ÚŽASNÍ LEKTORI.

Kontakty
 • dummy SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o.

 • IČO: 47365757 DIČ: 2023839059

 • IBAN: SK0583300000002900462672

 • dummy+421 908 125 422

 • dummy info@ucim-sa-online.sk

Pripravujeme

Power Apps - moja druhá appka

VBA programovanie v MS Office

MS Access - tvorba databáz

Windows 10 Task Scheduler

Office 365 od základu

Vytvor si ChatBota! (2.časť)

Search